Tour Block (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Square
ca: Quadrat

en: About
ca: Detalls

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
