Tour Block (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Link Title
da: Link-titel

en: Custom
da: Tilpasset

en: Square
da: Kvadrat

en: About
da: Om

en: Card
da: Kort

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
