Tour Block (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Weight
fr: Poids

en: Link Title
fr: Titre du Lien

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Square
fr: Carré

en: Panel
fr: Panneau

en: About
fr: À propos

en: Card
fr: Fiche

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: tour
fr: visite guidée
