Tour Block (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Custom
lt: Savitas

en: Square
lt: Kvadratas

en: About
lt: Apie

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: tour
lt: turas
