Tour Block (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: About
my: အကြောင်း
