Tour Block (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
