Tour Block (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
