Tour Block (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
