Tour Block (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link Title
tr: Bağlantı Başlığı

en: Custom
tr: Özel

en: Square
tr: Kare

en: About
tr: Hakkında

en: Card
tr: Kart

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
