Tour Block (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: About
ug: ھەققىدە
