Tour Block (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ
