Tour Block (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: URL
be: Спасылка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
