Tour Block (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link Title
cy: Pennawd Dolen

en: Custom
cy: Addasu
