Tour Block (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
