Tour Block (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Custom
et: Kohandatud

en: Square
et: Ruut

en: Panel
et: Paneel

en: About
et: Programmist

en: Card
et: Kaart

en: Weight for @title
et: @title kaal
