Tour Block (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Panel
eu: Panela

en: About
eu: (r)i buruz
