Tour Block (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Yvirskrift

en: Description
no: Lýsing

en: Weight
no: Vekt

en: Custom
no: Sergjørt

en: About
no: Um

en: Weight for @title
no: Vekt hjá @title
