Tour Block (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: Link Title
it: Titolo del link

en: Custom
it: Personalizzato

en: Square
it: Quadrato

en: Panel
it: Pannello

en: About
it: Informazioni

en: Weight for @title
it: Peso per @title
