Tour Block (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Square
lv: Kvadrāts

en: About
lv: Par

en: Card
lv: Kartiņa

en: Weight for @title
lv: Svars @title
