Tour Block (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Link Title
oc: Títol del Ligam

en: Custom
oc: Personalizat

en: Bar
oc: Barra

en: Panel
oc: Panèl

en: About
oc: A prepaus

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
