Tour Block (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Link Title
ro: Titlu Legătură

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
