Tour Block (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
