Tour Block (8.x-4.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
