Tour Block (8.x-4.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
