Tour Block (8.x-4.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Square
gl: Cadrado

en: About
gl: Información

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
