Tour Block (8.x-4.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link Title
ja: リンクタイトル

en: Custom
ja: カスタム

en: Square
ja: 正方形

en: Panel
ja: パネル

en: About
ja: アバウト

en: Card
ja: カード

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: tour
ja: ツアー
