Tour Block (8.x-4.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
