Tour Block (8.x-4.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Link Title
nl: Linktitel

en: Custom
nl: Aangepast

en: Square
nl: Vierkant

en: Panel
nl: Paneel

en: About
nl: Over

en: Card
nl: Kaart

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: tour
nl: rondleiding
