Tour Block (8.x-4.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
