Tour Block (8.x-4.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: URL
uk: URL-адреса

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: Custom
uk: Власний

en: Bar
uk: Смуга

en: Square
uk: Квадрат

en: Panel
uk: Панель

en: About
uk: Про модуль

en: Card
uk: Картка

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: Hero
uk: Герой

en: tour
uk: тур
