Tour Block (8.x-4.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link Title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Bar
vi: Thanh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
