Tour Block (8.x-4.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
