Tour Block (8.x-4.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
