Tour Block (8.x-4.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Link Title
es: Título del enlace

en: Custom
es: Personalizado

en: Square
es: Cuadrado

en: About
es: Acerca de

en: Card
es: Tarjeta

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Hero
es: Encabezado

en: tour
es: Recorrido
