Tour Block (8.x-4.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם

en: Bar
he: סרגל

en: Square
he: רבוע

en: Panel
he: פאנל

en: About
he: אודות

en: Card
he: קלף

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
