Tour Block (8.x-4.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: URL
is: vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
