Tour Block (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
