Tour Block (8.x-4.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
