Tour Block (8.x-4.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Custom
pl: Własne

en: Bar
pl: Słupek

en: Square
pl: Kwadrat

en: About
pl: O stronie

en: Card
pl: Karta

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: tour
pl: wycieczka
