Tour Block (8.x-4.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Link Title
sv: Titel på länk

en: Custom
sv: Anpassad

en: Square
sv: Ruta

en: About
sv: Om

en: Card
sv: Kort

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Hero
sv: Herobild
