Tour Block (8.x-4.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
