Tour Extras (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Weight
et: Kaal

en: Tour
et: Tutvustav ringkäik

en: @tour_item of @total
et: @tour_item @total-st
