Tour Extras (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Weight
hu: Súly

en: URL
hu: Webcím

en: Tour
hu: Idegenvezetés

en: @tour_item of @total
hu: @tour_item / @total
