Tour Extras (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: Tour
lt: Turas

en: @tour_item of @total
lt: @tour_item iš @total
