Tour Extras (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Weight
pl: Waga

en: Tour
pl: Wycieczka

en: @tour_item of @total
pl: @tour_item z @total
