Tour Extras (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Weight
ru: Вес

en: Tour
ru: Тур

en: Formatted Text
ru: Форматированный текст

en: @tour_item of @total
ru: @tour_item из @total
