Tour Extras (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Tour
tr: Tur

en: @tour_item of @total
tr: @tour_item / @total
