Tour UI (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Language
pt: Idioma

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Top
pt: Superior

en: Add
pt: Adicionar

en: Text
pt: Texto

en: Paths
pt: Endereços

en: Bottom
pt: Inferior

en: Module
pt: Módulo

en: Position
pt: Posição

en: Selector
pt: Seletor

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Module name
pt: Nome do módulo

en: Tips
pt: Dicas

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
