Tour UI (2.0.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Top
hu: Teteje

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Text
hu: Szöveg

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Bottom
hu: Alja

en: Module
hu: Modul

en: Id
hu: Azonosító

en: Getting started
hu: Indulás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Module name
hu: Modulnév

en: Tips
hu: Tippek

en: Tip
hu: Tipp

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Tours
hu: Idegenvezetések

en: routes
hu: útvonalak
