Tour UI (2.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
